Jak powinno zasypiać niemowlę?

m, Mam 4 miesieczna córkę, która wydaje sie rozwijac prawidłowo. Zastanawia mnie tylko jedno..wlascieir od urodzenia musi byc opatulana zeby mogla zasnac. Nie dziwi mnie samo opatulanir, ale to, że córka bardzo mocno i chaotycznie macha/rzuca rękoma i nogami. Oczywiście przez to nie może zasnąć, w nocy się wierci, macha rękoma, uderza o twarz, pociera oczy jak przy zmeczeniu, czasem też sie wybudzi. Wyrzuca również nóżki w górę i energicznie opuszcza w dół uderzajac doslownie w materac. W dzień jest pogodna, płacze jedynie jak jest bardzo głodna bądź bardzo zmęczona, uśmiecha się, piszczy etc. W dzień drzemki stanowią dość spory problem, zasypia na rękach, przy odkładaniu zaczyna się ww. rzucanie rekoma i nogami. Widac również, że jest zmęczona, ale śpi jak zając max 30 min bo potem znowu przeszkadzaja jej te rece i nogi. CY takie chaotyczne i intensywne machanie konczynami jest normalne?

Niemowlę może energicznie machać kończynami, ale trudno mi oceniać zachowanie dziecka , jeśli go nie widzę. proponuję nagrać sytuację i pokazać swojemu pediatrze, tak będzie najlepiej