Rozwój dziecka 7-miesięcznego

Moja córeczka ma 7 miesięcy. Nie lubi leżeć na brzuszku, nie prostuje jeszcze rączek w tej pozycji. Nawet nie pełza podczas gdy inne dzieci w jej wieku już nawet raczkują. Trudność sprawia jej przewrot z plecków na brzuch, odwrotnie nie potrafi tego wykonać. Czy konieczna jest wizyta u fizjoterapeuty?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.