Czy to przez antybiotyk dzieci w brzuchu są mniej ruchliwe?

Witam. Jestem w bliźniaczej ciąży tydzień 24. Dwuowodniowa dwukosmkowa.od piątku rozłożyla mnie choroba. Pojechałam do szpitala z temp. 38.6 dostałam paracetamol w kroplowce i nie spray do gardła a także zalecenie antybiotyku duomox 1g jakby nie ustąpiły objawy. Niestety stan podgorczkowy utrzymywał się do wtorku więc dostalam antybiotyk. Moje pytanie czy przez to od kilku dni moje dzieciaczki są bardziej ospale?odczuwam ruchy tylko mniej i rzadziej. Dodam że w piątek robiono mi usg(1.glowkowe położenie 2.miednicowe położenie) było wszystko wporzadku następna wizytę mam w czwartek. Czy mam wcześniej do lekarza się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze dla własnego spokoju warto udac się wcześniej do lekarza