Czy to przez odstawienie Lorafenu?

Witam. Od pół roku brałam lorafen 2,5 mg i faxoleter er 75. Od trzech dni lekarz zwiększył faxoleter do 150 i zamienił lorafen na afobam tylko doraźnie. Codziennie mam inne dolegliwości. Nie wspominając o lękach to nam straszne bóle mięśni, i dziwne wrażenia, że nie czuję nóg jak idę, że upadne. Czy to przez odstawienie lorafenu?

Lek. Michał Lenard

Może być to spowodowane zmianą leków. W razie przedłużania się objawów konieczna może być wizyta u Pani lekarza i ponowna modyfikacja leczenia. Pozdrawiam!