Czy to tylko nerwica żołądka?

Witam Mam 25 lat. Dwa lata temu wykryto u mnie helicobacter. Wyleczyłam się. Wówczas miałam wrzody, krwawienia wewnętrzne, zapalenie dwunastnicy, żołądka, mam też przepuklinę na wlocie do żołądka. Towarzysyzl mi długo silny refluks. Kilka lat temu mój dziadek zmarł na raka żołądka. Też zaczęło się od helicobacter. Od jakiegoś czasu wróciły mi wszystkie objawy. Bóle brzucha, praktycznie nic nie jem, wzdęcia, ciągle mi niedobrze, uczucie okropnej sytości po najmniejszym posiłku. Zrobiłam testy z kału na helicobakter i wyszedł ujemny. Jestem osobą która też bardzo się stresuję. Czy mam już zacząć panikować czy to po prostu nerwica żołądka. Rzywilam się wcześniej bardzo dobrze jedzenie na parze, zero alkoholu, praktycznie bez przypraw, bez smażonego bez pieczywa bez słodyczy. Od roku zaczęłam odpuszczać. Jem w zasadzie normalnie, bo nie czułam objawów. Nie jem niezdrowo, ale już nie jest to jedzenie jalowe. Nie wiem co robić. Faktycznie ostatnio miałam sporo stresu..

Witam! Najlepszym wyjściem będzie konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego: porobią odpowiednie badania testowe, określą profil osobowości, wrażliwość na sugestię poziom lęku i niepokoju wewnętrznego i zaproponują najrozsądniejsze rozwiązanie: Psychoterapię z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W . Łuczkowski.