Czy możliwe są wrzody żołądka u 24-latki?

czy to wrzody żołądka? co jakiś czas gdy się obudzę jest mi strasznie niedobrze, czuję się jakbym miała zwymiotować. nie dam rady wtedy zjeść normalnego śniadania, tylko dziubnę troszkę i więcej nie dam rady, i piję przez parę godzin tylko wodę. Po jakimś czasie te mdłości przekształcają się w silny ból podbrzusza, ale nie pamiętam czy tak się staje po jedzeniu czy przed a potem po jakimś czasie zazwyczaj przestaje. Czasami utrzymuje się to przez parę dni. Bywa że cały dzień nic nie jem tylko piję wodę bo nie mogę patrzeć na jedzenie. Na pewno nie jestem w ciąży, więc co to może być? wrzody, nadkwasota czy jeszcze coś innego? czy przy tym idzie się do szpitala? nie wiem dlaczego ale mam wstręt przed szpitalami i nie dam się 'zamknąć'

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne