Dlaczego boli mnie żołądek?

Witam. Mam 22 lata. Mój problem polega na tym, że mam problemy żołądkowe. Odczuwam, że mój żołądek przestaje trawic. Ciągle uczucie odbijania się, bol w dole żołądka, i zaleganie pokarmu. Jest to tak uciążliwe chce coś zjeść ale nawet najmniejszy posiłek i czuję się syta. Dodam że nie jem o stałych porach i często są to małe ilości przez co możliwe że żołądek się skurczył i nie chce przyjmować pokarmu. Nigdy się nie odchudzałam. Nigdy też nie odmawialam sobie jedzenia po prostu gdy mnie boli nie jem gdy jest dobrze jem bardzo dużo. Czasami potrafię zjeść bardzo duży posiłek a za parę godzin czuję okropny ból żołądka i nie dam rady jeść przez kolejne 2, 3 dni z czym wiąże się spadek wagi. Mam też stwierdzona nerwice biorę leki ale od 3 miesięcy postanowiłam odstawić. Co mogę zrobić jak mam postępować żeby ból minął, jakie badania powinnam zrobić, w jaki sposób mogę,, rozepchac,, żołądek żebym wkoncu mogła normalnie przyjmować pokarm.

Dzień dobry, naturalnie na podstawie opisu, bez odpowiednich badań
nie można postawić diagnozy.
Niektóre opisane symptomy wskazuję na bakterię helicobacter
Pisze Pani też, że ma Pani nerwicę - ale nie pisze Pani jaką - to nie jest żadna diagnoza.
Objawy te mogę też być wywżłane chronicznym stresem.
reasumujęc powinna Pani jak naszybciej odwiedzić Gastrologa i wykonać
badanie gastroenterologiczne. Proszę nie zwlekać bo to może byś groźne.
Pozdrawiam