Ucisk żołądka pod klatką piersiową

Witam, Mam 24 lata, od jakiegoś czasu mam straszny ucisk żołądka zaraz pod klatką piersiową. Trwa nieprzerwanie od soboty i nic nie jest lepiej. Mam wstręt do jedzenia, nudności. Ani razu jeszcze nie wymiotowałam. Stolec mam raz jasny raz ciemny i dziś pojawiła się po raz kolejny krew. Mam też obłożony język, jest żółty nalot. Odczuwam również ciągły głód, zjem trochę posiłku i czuję się bardzo syta a zjadłam tylko niewiele. Nie stresuję się zbytnio.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie przedstawionego opisu nie można stwierdzić przyczyny Pani dolegliwości. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu badania będzie mógł zaproponować właściwą diagnostykę. Krew w stolcu jest objawem, który wymaga ustalenia przyczyny.