Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego boli mnie żołądek i mam gorączkę?

Witam. Byłem na pogotowiu. Myślał że mam zawal. Zrobiono mi ekg, pobrano 2 razy krew.. Byłem z 8godz. Wszystko wyszło dobrxe. Tydzień później przyjechało pogotowie. Myślałem że umieram. Zobaczyli mi ciśnienie, dali coś na palec itd. Powiedzieli ze to od kwasów w żołądku.. 3 dni później miałem gorączkę. Po pracy poszedłem do lekarza rodzinnego. Zrobił mi ekg wyszło dobrze. Zobaczył mój żołądek, pytal się, dotykał go. Wszędzie bolało. Stwierdził że mam zapalenie żołądka i refluks. Przepisał mi controloc 40. Odkąd go biorę boli mnie ciągle głowa... Źle się czuję. Samopoczucie kiepskie. Bolą mnie plecy, ramiona, barki itd.. Choć trochę lepiej mi jesy w żołądku przez ten lek ... Choć martwią mnie te bóle głowy. Czy to jest normalne?? Czuję jak mi drga cialo w niektórych miejscach, boję się o zdrowie itd.. Mam też nerwice napadowo lekowa... Czy można lekarzowi zaufać? Czy te objawy są normalne? Dziękuję za odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 4 tygodnie temu

Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?

Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Jeśli wiąże Pan ból głowy z przyjmowaniem Controlocu nie można wykluczyć indywidualnej reakcji na lek. Można udać się do lekarza rodzinnego o inny lek z tej samej grupy. Co do diagnozy to skoro dwóch lekarzy postawiło takie rozpoznanie to myślę, że można im zaufać.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy