Dlaczego tak boli mnie żołądek?

Od kilku dni, strasznie boli mnie żołądek. To znaczy podejrzewam, że to żołądek. Boki mnie nad nim, lub w jego górnej części. Odczuwam ciągle uczucie głodu. Wydaje mi sie, ze może to być wynikiem stresu, przez szkole. Zauważyłam tez, ze czasem dziwnie dretwieja mi nogi. Ostatnio cala lewa ręka mi zdretwiala i strasznie bolala. Wczesniej odczuwalam bol w okolicach serca. Nie mam pojęcia, czy te objawy mają ze sobą związek, ale chciałabym sie dowiedzieć co to może być i co robić.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć