Czy to zapalenie serca?

Dzień dobry, Kilka godzin temu poczułam nagłe kłucie po lewej stronie klatki piersiowej. Odwiedziłam dziś lekarza ogólnego, który zbadał mi puls (początkowo 100, później 70 - zmiana być może ze stresu), osłuchał mnie i zrobiono mi EKG (bez zarzutu) . Polecono mi zażyć magnez, potas, wapń i wykonać badania analityczne. Już wieczór a mnie boli nadal :( zwłaszcza w pozycji leżącej. Czy powinnam jechać na SOR? Ból nie jest bardzo uciążliwy ale nie przechodzi. Czy to zapalenie serca?

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna jest ponowna wizyta u lekarza, czy to zapalenie serca ciężko powiedzieć bez badania lekarskiego i badań dodatkowych.
Pozdrawiam

Dzień dobry. Poza diagnostyką medyczną , zachęcam Panią do podjęcia kroków w kierunku diagnostyki psychologicznej. Jeżeli zmaga się Pani ze stresem i odczuwa z tego powodu trudności, oznacza to, ze być może konieczne jest profesjonalne wsparcia w tym zakresie. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/