Czy to zwykłe przeziębienie czy coś poważniejszego?

Witam, dzisiaj dziwnie sie czuje, lekki ból głowy, zmęczenie, dzisiaj 3 razy „chciało mi sie” zemdleć, troche mi zimno. Mam niewiele podwyższona temperaturę i czuje lekkie kucie w kończynach dolnych. Czy to zwykle przeziębienie (jednak nie boli mnie gardło, ani nie mam kataru), czy cos poważniejszego? Niestety jestem studentka i przebywam w innym mieście niż tam gdzie jest moja przychodnia i niestety nie mogę sie nigdzie zarejestrować. Prosze o odpowiedz.

Dzień dobry.

Z pomocy lekarza może Pani korzystać na terenie całego kraju bez względu na miejsce zameldowania/zamieszkania.
W związku z powyższym oraz opisanymi przez Panią problemami proponuję wizytę u lekarza.

Dariusz Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl