Czy torbiel o wymiarach 67x64x60 należy wyciąć i zbadać?

Witam, Pół roku temu wyryto u mnie torbiel o wymiarach 67x64x60 z obszarem odbić tkankowych przy ścianie przedniej wym 40x31x26. Operacje chcieli podjąć od razu lecz nie było takiej możliwości przez infekcje dróg oddechowych plus antybiotyk. Miałam pójść na kolejna wizytę za miesiąc lecz ciagle nie mogłam znaleźć czasu...przyznaje mój błąd. Robiłam teraz badanie i wyszło: Jajnik lewy o wymiarach 29x19 mm w biegunie jajnika widoczna niejednorodna, częściowo siatkowana zmiana, unaczyniona obwodowo o średnicy 26mm. Testy roma: Ca125 19,7 a norma do <35 (wiec super) He4 70,18 a norma do <60,50 Roma kobiety przed menopauza 15,5 a norma <11,4 Moja ginekolog dała mi skierowanie do szpitala i uważa ze trzeba to wyciąć i zbadać. Czy jest szansa ze to będzie coś złośliwego ?

Lek. Michał Lenard

Istnieje ryzyko, że zmiana będzie złośliwa. Powinna Pani postąpić zgodnie z zaleceniem ginekologa. Pozdrawiam!