Czy torbiel w tak krótkim czasie może się odnawiać?

Witam.Ponad miesiąc temu mialam operowaną torbiel boczną szyi. Na samą operacje czekałam miesiąc ponieważ utrzymywał sie stan zapalny a sama torbiel rosła w zaskakującym tępie. Po operacji lekarz powiedzial mi, że torbiel byla paskudna z treścią ropną i naciekała na wszystko dokoła... od paru dni nieco wyżej pod samą rzuchwą wyczówam poruszający się guzek. Czy to możliwe, że w tak krótkim czasiw torbiel się odnawia?

Raczej nie. To raczej jakaś zmiana całkiem niezależna w stosunku do poprzedniej torbieli. Trzeba ponownie w tej sprawie najlepiej skonsultować się z chirurgiem prowadzącym. Zapewne kontrolne USG wyjaśni czym jest ta zmiana wyczuwalna przez Panią. O wszystkim zadecyduje chirurg po bezpośrednim badaniu.