Czy torbiele w zatokach szczękowych sitowych i w zatoce klinowej mogą być przyczyną podrażnienia nerwu trójdzielnego?

Czy torbiele w zatokach szczekowych sitowych i w zatoce klinowej mogą być przyczyną podrażnienia nerwu trojdzielnego? Mam okropne bóle głowy i twarzy po lewej stronie .

Zatoki przynosowe są w obszarze zaopatrywanym czuciowo prze nerw trójdzielny; Większość stanów zapalnych w obrębie twarzoczaszki wiąże się z podrażnieniem nerwu i przekazem bólowym Konieczna pełna konsultacja neurologiczna z pełną dokumentacją , wynikami badań . Jaki ogólny stan, inne schorzenia, wyniki badan labor?? Wyniki TK/ MRI głowy , zatok, do interpretacji klinicznej . Pozdrawiam i zapraszam