Czy ugryzienie osy może mieć wpływ na ciążę?

Witam Prawdopodobnie użądliła mnie osa albo pszczoła. Nie mam reakcji alergiczne. Jedynie lekko zaczerwienienie jest miejsce ukąszenia. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Czy mam podstawy do obaw o ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

warto jest udać się do lekarza pierwszego kontaktu celem ogólnego badania jeżeli nic się więcej nie dzieje oprócz powyższego opisu.