Bolesność po użądleniu osy w język

Witam, godzinę temu użądliła mnie osa w język. Obecnie pół języka mam spuchnięte, połowa twarzy mnie boli. Nie mam problemów z oddychaniem. Zrobiłam się strasznie śpiąca- czy jest to oznaka do niepokoju. Co powinnam zrobić? Ból jest nie do zniesienia.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Proszę się zgłośic jak najszybciej na izbę przyjęć w celu podania adrenaliny i szybkiej pomocy. Może to być stan zagrażający życiu. Pozdrawiam