Czy usunąć bolesnego tłuszczaka?

witam mam na imie Monika mam 40 lat mam wielkiego tluszczaka na kregoslupie mialam biopsje i teraz zaczal mnie mocniej bolec i sie powiekszyl czy mam cos z tym robic

Witam , konieczna konsultacja u dobrego chirurga , który podejmie się w warunkach szpitalnych chirurgicznego usunięcia (wycięcia) radykalnego tego guza! Wydaje się być to konieczne! z.żurawski