Zabieg usunięcia tłuszczaka w podbrzuszu

Witam, 23czerwca 2016roku miałam zabieg usunięcia tluszczaka w podbrzuszu prawym. Po zabiegu mialam dużego krwiaka, który utrzymuje się do dziś. Mam także twarda "narosl" pod blizna. Czasami miejsce blizny mnie pieczd, szczególnie przed Miesiączka. Czy to możliwe aby krwiak tak długo sie goil? Stosowalam masc lioton 1000. Od zabiegu minęło 3,5msc

Trzeba zrobić USG okolicy po usunięciu tłuszczaka. Jeśli w jamie po usunięciu tłuszczaka zrobił się krwiak i nie był ewakuowany to czasami po jego resorbcji pozostają stwardnienia podskórne wciągające gałązki czuciowe i to daje dolegliwości. Jeśli bóle są istotne można to chirurgicznie naprawić. Najlepiej niech sprawdzi to chirurg + USG.