Czy uszkodzenie żyły u podstawy penisa może powodować problemy ze wzwodem?

Moje pytanie brzmi czy uszkodzenie żyły u podstawy członka chyba była przerwana bo kiedyś dawno temu zostałem bardzo pobity penis był siny a dopiero teraz zobaczyłem zwężenie na środku tej żyły czy ona teraz blokuje przepływ krwi . Dodam że cały czas mam problemy albo nie chce stanąć albo trochę się powiększa. Bez tabletek nie mogę odbyć stosunku. Jestem tym potwornie już zmęczony a wstyd i upokorzenie jakie doznałem dobija mnie. PROSZĘ O RADĘ CO ROBIĆ

Czyżby brał Pan jakieś środki w tak ważnej sprawie bez konsultacji ze specjalistą?
Żyły służą do odpływu! krwi, napływ krwi jest tętnicami, które przez Naturę są umieszczone głębiej i przez to są znacznie bardziej odporne na ew. uraz zewnętrzny.
Jeśli, po bliżej nieznanych mi tabletkach, uzyskiwany jest wzwód, to znaczy że naczynia są drożne. Oczywiście można zbadać dokładniej przepływy, ale wymaga to konsultacji lekarskiej.
Jest spora szansa, że lekarzowi seksuologowi uda się poprawić Pana funkcjonowanie bez testów naczyniowych, które zwykle wymagają iniekcji substancji wazoaktywnej bezpośrednio do ciała jamistego penisa.
Podsumowując, zachęcam do konsultacji specjalisty lekarza seksuologa.
Współpracujemy w Warszawie z Dr Krzysztofem Bojarem, który przyjmuje w Prosen, na Płockiej. (Przyjmuje także w Lublinie).
Przestrzegam bardzo bardzo! przed zażywaniem preparatów bez konsultacji ze specjalistą, nawet jeśli przynoszą one doraźną poprawę. Można wyrządzić sobie krzywdę. \
Widzimy to w gabinetach lekarskich seksuologicznych co kilka dni...
Pozdrawiam Pana. JW, seksuologia.com, Poznań.