W jaki sposób można poprawić i wydłużyć czas wzwodu?

W jaki sposób można poprawić - wydłużyć czas wzwodu? Mam na myśli sytuację w której podczas stosunku gdy dojdzie do orgazmu to penis wiodczeje i nie jest już sztywny... W jaki sposób można wydłużyć czas zanim dojdzie do orgazmu? Chciałbym żeby stosunek mógł trwać dłużej zanim dojdzie do orgazmu.

W Warszawie jest szereg doświadczonych lekarzy specjalistów seksuologii.
Nasz poznański Ośrodek współpracuje z dr K.Bajorem, który przyjmuje w Prosen, ul. Płocka.
(Przyjmuje także w Lublinie).
Pozdrawiam. JW, Poznań. 2/18 blog seksuologia.com