Czy utrata węchu, smaku i słuchu cofnie się po wyleczeniu infekcji?

od tygodnia mam katar, stany podgorączkowy, w 3 dzień utraciłam węch, smak, i częściowo słuch po prawej stronie. Dostałam anty. AmoxiClav 875/125 i krople Nasic. Czy to przejdzie po wyleczeniu infekcji.

Nie wiem, nie widzę Twojej choroby. To trudny temat do leczenia na odległość. Ale jest problem. Trzeba to leczyć intensywnie od samego początku bo może być potem za późno. Ale kto wie, czasami przechodzi to samo.