Czy w czasie stosunku z osobą seropozytywną mogło dojść do zakażenia?

Witam. Uprawialem sex o osobą seropozytywna.. robiłem jej palcowke następnie tymi palcami zakładałem prezerwatywe.... uprawialismy sex w prezerwatwyie... Kobieta była mokra prezerwatywa zeslizgla się do połowy ale była na czlonku... Czy jesli połowa penis była bez to jeśli penis opadnie to śluz co został na polowie może dojść do zakażenia????pozdrawiam

Jeżeli jest to świeża sprawa to proszę zgłosić się do lekarza chorób zakaźnych można podać odpowiednie leki. Ryzyko zakażenia jest równiez uzaleznione od tego czy kobieta bierze leki i jaki jest poziom wirusa we krwi. W każdym razie nalezy oznaczyć anty HIV we krwi teraz za 3-4 tygodnie i 3 miesiące. Pozdrawiam, w razie pytań proszę pisać www.prepmed.pl