Czy w Polsce jest dostępny podobny lek?

Novaminsulfon-ratiopharm- witam :) czy jest w Polsce dostępny podobny lek ? lub może jest u nas w Polsce ten lek dostępny??
KOBIETA, 70 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

Ten lek jest dostępny w Polsce,często bywa tak,że leki mają różne nazwy ale najważniejsza jest substancja czynna leku.

Substancja czynna Novaminsulfon-ratiopharm jest Metamizolum natricum. Taka substancja czynna również występuje w : Gardan, Pyralgin.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska