Czy w trakcie przyjmowania leku Metformax 500, mogę poddać się zabiegowi medycyny estetycznej kwasem hialuronowym?

Witam czy w trakcie przyjmowania leku Metformax 500, mogę poddać się zabiegowi medycyny estetycznej kwasem hialuronowym? Czy są jakies przeciwwskazania?

Lek ten nie stanowi przeciwwskazania do zabiegów medycyny estetycznej (w tym do podawania kwasu hialuronowego).