Czy w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych mogą występować bóle owulacyjne?

Witam,ok 10mcy temu miałam dość silne i częste bóle prawego(lew. rzadziej)podbrzusza(nie zależne od cyklu,prawie codzienne)gin powiedział,że być może to zap przydatków, dał antybiotyki, jeśli to by było to ból miał minąć,ale nie minął,więc gin.stwierdził,że to raczej nie to.usg było ok.dał tabl antykoncepcyjne przez pierwsze 4 opak(wcześniej tabl nie brałam)było ok,teraz(6op)znów czasem wyst ból podbrzusza,czy w trakcie tabl anty mogą wyst bóle owulacyjne i przed okresem?mam 26 lat,nie współzyje

Lek. Tomasz Budlewski

Moga występowac bóle owulacyjne w trakcie antykoncepcji, jednak pisała Pani że ból nie jest związany z cyklem, może więc to nie problem ginekologiczy, prosze udać się jeszcze do leakrza POZ niech zbada brzuch.