Czy w tym przypadku leczenie zachowawcze wystarczy?

Witam . 6 tygodni temu spadlam z roweru w wyniku czego złamanie kompresyjne trzonu Th 12 z dyskretnym obnizeniem jego krawędzi przedniej i ugieciem górnej blaszki granicznej. Cechy obrzęku trzonu i głównie lewej nasady podejrzenie pekniecia lewej nasady łuku. Tylna krawędź wpukla się do kanału kręgowego na głębokość 4 mm. Po 6 tygodniach w gorsecia jaweta mam problem ze wstawaniem . Przy chodzeniu ucisk i ból w nocy. Czy w tym przypadku leczenie zachowawcze wystarczy czy rozwaźać zabieg neurochirurgiczny? Proszę o poradę. Anna

Witam. O tym musi już zadecydować wraz z Panią ortopeda/neurochirurg po przeprowadzeniu badania i na podstawie badań obrazowych. Postawienie diagnozy z poziomu portalu nie jest możliwe.