Czy w wieku 43 lat zmniejsza sie odporność?

dla lekarza ginekologa Czy w wieku 43 lat zmniejsza sie odpornosc?rok w rok choruje na chroniczny katar, pracuje z dziecmi i one rowniez maja kaszel i katar, czy one moga byc skutkiem moich nawrotow kataru i kaszlu? pozdrawiam serdecznie Katarzyna J

Witam serdecznie. Z całą pewnością w wieku 43 lat nie można mówić o spadku odporności związanego z wiekiem. W tej sytuacji warto zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać podstawowe badania krwi.