Czy w wyniku dostania się płynu preejakulacyjnego na narządy płciowe mogłam zajść w ciążę?

Witam, uprawiałam z chłopakiem petting i część jego płynu preejakulacyjnego dostała się na moje odkryte narządy płciowe, w okolice pochwy też Nie były to moje dni płodne, wzięłam prysznic w przeciągu 24h od całego zajścia Dostałam miesiączkę w odpowiednim terminie, może nawet dzień wcześniej, towarzyszyły jej skurcze podbrzusza, tak jak zwykle, jednak trwała jakieś 2-3 dni i była dużo skąpsza Czy odmienność miesiączki może być wywołana stresem, czy to raczej ciąża?

Lek. Tomasz Budlewski

Prooonuje wykonać test ciążowy i udać się na kontrole do ginekologa