Czy w wyniku pettingu faktycznie mogłam zajść w ciążę?

Witam, trzy tygodnie temu uprawiałam z moim chłopakiem petting. W owym czasie doszło do wytrysku, kiedy siedziałam na jego członku w majtkach. (zarówno jak on.)Nie doszło do wytrysku wewnątrz mnie, lecz obawiam się, że może sperma mogła później zostać wprowadzona przez jego palce, kiedy je we mnie wprowadzał. Po tym czasie od kilku dni mam silne bóle w podbrzuszu 10 dni przed okresem. Dodam, że okres mam regularny i nigdy takich bólów tyle dni przed okresem nie miewałam. Dodatkowo jestem bardziej nerwowa niż zwykle. Czy jest możliwe to, że jestem w ciąży? Dodam, że w tamtym czasie, nie miałam dni płodnych. Będę wdzieczna za odpowiedź, ponieważ jestem zestresowana.

Lek. Michał Lenard

Z tego, co Pani opowiada, prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest bardzo małe, ale istnieje. Sugeruję w dniu spodziewanej miesiączki wykonać test ciążowy. Pozdrawiam!