Czy w wyniku seksu oralnego i pocałunku może dojść do zapłodnienia?

Witam. Wraz z moją dziewczyną uprawialiśmy sex oralny 2 dni przed owulacją (33 dni cykl). Sytuacja tak się potoczyła że ona jak pierwsza zaczęła całą "zabawę" w wyniku czego skończyłem w jej buzi ( twarz oraz wargi były na 100% czyste) Po czym dała mi delikatnego buziaka w usta (nie całowaliśmy się lekki cmok prawie nie zauważalny) i zacząłem potem ja pieścić ją w miejscu intymnym. Czy jest możliwość aby poprzez pocałunek i usta (mimo że partnerka miała je czyste) mogło dojść do zapłodnienia ?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

istnieje taka możliwość,ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Sugeruję wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.