Czy w wyniku wytrysku na zewnątrz pochwy mogło dojść do zapłodnienia?

Wczoraj kąpałam się z moim chłopakiem i nastąpił wytrysk na zewnątrz mojej pochwy. Zaznaczam że było to w wodzie, penis tylko ocierał się o moją pochwę i zachaczał o jej wargi i wtedy nastąpił wytrysk. Poczułam go na mojej pochwie ale Po kilku sekundach wyszłam z wody. Stresuję się tym zajściem i proszę o szybką odpowiedź czy w takiej sytuacji była możliwość zapłodnienia?

Lek. Wojciech Zygmunt

Szansa na ciążę jest niewielka. Jeżeli będzie się pani spóźniał okres, polecam wykonać test ciążowy, który rozwieje pani wątpliwości. Pozdrawiam i życzę zdrowia.