Jakie jest prawdopodobieństwo, że doszło do zapłodnienia?

Witam!
Ostatnią miesiączkę miałam 4 października. 13 października spałam z chłopakiem, pieściliśmy się i podczas pieszczot główka penisa parę sekund dotykała wejścia do pochwy. Chwilę później doszło do wytrysku, jednak zaznaczam, że na zewnątrz (był to dół brzucha).
Po wytrysku zaniechaliśmy dalszych pieszczot i poszliśmy spać. Teraz mija 28 dzień od ostatniego okresu i poza zwiększoną wydzieliną z pochwy nie zauważyłam żadnych innych objaw przedmiesiączkowych. Trochę się denerwuję, mimo że moje miesiączki nie były ostatnio zbyt regularne.
Czasem cykl trwał 25, 26 czy 28 dni, raz zdarzyło się że 19! We wrześniu po „nieudanym” stosunku ginekolog przepisał mi tabletkę po. Po 5 dniach wystąpiło krwawienie, trwało tak jak miesiączka. Po 25 dniach dostałam kolejny okres. No i to było 4 października, o czym pisałam wyżej.
Czasem odczuwam lekkie kłucie prawego lub lewego jajnika. Proszę o szybką odpowiedź! strasznie się denerwuję! Wiem, że muszę zrobić test, ale nie mam odwagi!:(
Jakie jest prawdopodobieństwo, że doszło do zapłodnienia?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Aby doszło do zapłodnienia konieczne jest przeniesienie spermy do dróg rodnych kobiety. Mogło dojść do przeniesienia preejakulatu, który wydziela się podczas podniecenia seksualnego. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników, o znacznie obniżonej ruchliwości co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Ryzyko ciąży wówczas jest bardzo małe.

Aby rozwiać wątpliwości proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam