Czy warto robić badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego?

Witam. Jestem po dwóch poronieniach . Pierwsze puste jajo płodowe, z drugiej ciąży mam zdrową córkę, i trzecia ciąża przestała się rozwijać w 7 tyg. Jak to jest z tymi badaniami? Czy skoro mam zdrową córkę to warto robić badanie w kierunku zespołu antyfosfolipidowego, myślę jeszcze nad badaniem mutacji genu MTHFR. Dziękuje za odpowiedź.

Witam Panią,
Specjalizuję się w antykoncepcji męskiej tzw. Wazektomii.

Odpowiedź na Pani pytanie:
Tak o ile jest do tego uzasadnienie (poronienia w przeszłości) i zlecił je Pani lekarz.
Pozdrawiam
Robert Kulik