Czy warto zrobić próbę wysiłkową?

Witam! Mam problemy z sercem. Wykonane badania to Holter ekg wyniki tachykardia i niemiarowosc rytmu serca 151 uderzeń w spoczynku. Echo dobre morfologia cukier tarczyca b.dobre. przy wysiłku fizycznym mam trudności z oddychaniem i zawroty głowy. Stresu w życiu prywatnym i zawodowym nie mam. Codziennie kręci mi się w głowie i przy tym gorzej mi się oddycha od czasu do czasu czuje kłucie w klatce piersiowej za mostkiem czasami pieczenie. Ostatnio mierzone ciśnienie było dobre ale tętno w spoczynku wyszło 141. Za miesiąc wizyta u kolejnego kardiologa co może mi być? Czy warto zrobić próbę wysiłkowa?

Proponowałabym wizytę u laryngologa z powodu zawrotów głowy.
Również proponuję wykluczyć ciążę.

Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portal.abczdrowie.pl