Czy wartość prolaktyny 446,6 mlU/l, badanej w 5. dniu cyklu na czczo jest prawidłowa?

Czy wartość prolaktyny 446,6 mlU/l, badanej w 5 dniu cyklu, na czczo jest prawidłowa? Pomimo, że mieści się w normach labol. to wydaje mi się że jest dość wysoka. Staram się o zajście w ciąże i jakoś nie wychodzi.

Renata GrzechociĹska

Jeśli jest w normie nie ma powodów do niepokoju. Jednak warto skonsultować wynik u ginekologa.