Czy woreczek żółciowy jest do usunięcia?

Od kilku lat boli mnie i mam ataki pęcherzyka żółciowego raz na usg stwiedzano błotko drugi raz nie scianki jego są pogrubiałe do 6mm miałam robione mnóstwo badan i nic nie innego nie stwierdzono nie mogę jesc mam wzdęcia gazy chudne nie mam już sił Co lekarz to inna diagnoza jedni mowia usunąć inni ze nie tylko ja za chwile to z głodu umre CO MAM robic czy jesy na swiecie lekarz który się mna poważnie zajmie

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Objawowa kamica pęcherzyka żółciowego jest jak najbardziej wskazaniem do operacji, jednak to chirurg kwalifikuje do zabiegu. Dlatego warto poszukać jakiegoś dobrego lekarza, który Panią dokładnie zbada i zaplanuje najlepsze leczenie w Pani sytuacji.