Czy współczesna dermatologia potrafi skutecznie leczyć łysienie plackowate?

Witam serdecznie mam pytanie do specjalisty dermatologa czy współczesna medycyna dermatologiczna potrafi już skutecznie leczyć łysienie plackowate? a jeżeli tak to gdzie się udać na takie leczenie żona boryka się z tym tematem od 20 lat lekarze w Legnicy są bezradni może wiedza państwa jest większa w tym temacie z góry dziękuję za odpowiedz pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.