Czy wyczuwalny guz pod piersią może oznaczać odrośnięcie włókniaka?

Witam. Miesiąc temu miałam zabieg usunięcia włókniaka z lewej piersi . Teraz w tym samym miejscu pod szwami czuje guza dość dużego. Czy możliwe że tak szybko by dorósł ? Czy to blizny po zabiegu?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez lekarza prowadzącego leczenie i dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne.