Czy wykonać peeling enzymatyczny?

Dzień dobry , dwa dni temu dość ostro podrażniona skore twarzy smarując ja aloesem ( liściem rośliny ) twarz następnego dnia była bardzo czerwona i pokryta pęcherzami ... dziś jest już lepiej na całej twarzy mam spór małych strupów , nie chce ich zdrapychwac aby nie podrażnić skory dodatków . Myśle o wykonaniu peelingu enzymatycznego , czy to dobry pomysł ??

Dzień dobry,

Strupki powinny same odpaść- przyspieszając ten proces można tylko pogroszyć stan cery, bowierm istnieje ryzyko powstania mikroblizn. Proszę stosować kremy regeneracyjne i pamiętać o ochronie przed słońcem.

Pozdrawiam serdecznie.

Proszę udać sie do lekarza poz lub dermatologa!!!.Nie nalezy wykonywać peelingu przy takim stanie skóry.Nalezy zastosowac maści które wygoją skórę.Lekarz po konsultacji dobierze odpowiednie