Czy wymiary tego pęcherzyka ciążowego są prawidłowe?
Z pierwszego badania 16.02.2015 usg mój pęcherzyk ciązowy 0,90 cm jest to 5w3d z drugiej wizyty 10.03.2015 CRL 1,23 cm 7w3d z usg 24.03.2015 CRL ok 3 cm 10 tydzień.Czy moje pomiary zarodka są prawidłowe czy lekarz po pomiarach może ustalić w którym tygodniu jestem w ciązy ale od zapłodnienia.Ostatnia miesiączka 8.01 do 14.01 uprawiałam sex w przedostatni dien krwawienia 13.01 wiem ze odrazu po stosunku nie dochodzi do zapłodnienia,prosze o odpowiedz

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Wymiary są prawidłowe.
Pozdrawiam.