Prawidłowy przyrost pęcherzyka ciążowego

Będąc w ciązy licząc od ostatniej miesiączki w 5 tygodniu 3 dniu czyli od zapłodnienia 3 tydzien na badaniu usg średnica pęcheżyka ciązowego 0,90 cm czyli 9 mm prawidłowo w 3 tygodniu juz od zapłodnienia pecherzyk powinien miec 1,2 mm 0,12 cm.Czy mój pęcherzyk ciązowy jest prawidłowy ile mogło minąć rzeczywiście od zapłodnienia?

Pęcherzy ciążowy może mieć pewne zakresy wartości i wielkość w zależności od okresu ciąży może wahać się w milimetrach zwłaszcza w początkach ciąży. Myślę, że nie ma powodu do obaw. Proszę zgłaszać się na kontrolne wizyty do ginekologa w wyznaczonych terminach.