Czy milimetrowy przyrost pęcherzyka ciążowego to powód do zmartwień?

Witam! Jestem w ciąży. Pierwsze USG miałam robione w 5w5d ciąży. Był widoczny pęcherzyk ciążowy 0, 72 cm i ciałko żółte. Drugie 6w1d, pęcherzyk 8 mm i pole płodowe/zarodek 3,2 mm i początek akcji serca. Czy te wielkości są prawidłowe? Czy to, że pęcherzyk urósł tylko o milimetr to nic niepokojącego?

Witam serdecznie! Przytoczone wymiary pęcherzyka ciążowego są jak najbardziej prawidłowe, zgodne z wiekiem ciąży. Choć przyrost wydaje się nieznaczny, w rzeczywistości stanowił 11- procentowy przyrost. To dużo biorąc pod uwagę, iż badania były przeprowadzone w zaledwie 3-dniowym odstępie czasu. Równie ważna co wzrost pęcherzyka jest uwidocznienie zarodka z prawidłową akcją serca. Na tym etapie ciąży, jest to najważniejszy czynnik rokowniczy. Proszę być zatem jak najlepszej myśli. Pozdrawiam