Badanie USG i ocena pęcherzyka ciążowego

Dzień dobry. Jestem w 6 tygodniu i 2 dniu ciąży. Miałam właśnie robione usg. Stwierdzono pęcherzyk ciążowy 10 mm o prawidłowym kształcie. W środku pęcherzyka stwierdzono pęcherzyk żółtkowy bez widoku zarodka. W 5 tygodniu i 1 dniu ciąży był stwierdzony tylko pęcherzyk ciążowy 5,1 mm. Beta hcg miałam robione w 6 tygodniu ciąż i była na poziomie 7760. Proszę o odpowiedź jaka jest szansa że ciąża się rozwija prawidłowo bo przyrost pęcherzyka ciążowego jest nie za duży? Dziękuje bardzo.

Dopiero ocena USG w 8 tygodniu ciąży może jednoznacznie określić czy zarodek rozwija się prawidłowo. Na chwilę obecną niestety, ale nie ma takiej pewności.