USG i wymiary pęcherzyka ciążowego a ustalenie dnia owulacji

Witam, mam pytanie. Jeżeli na usg wyszło pęcherzyk ciążowy GS = 5,3mm a ostatnia miesiączka była 36 dni temu, zakładając że owulacja była 14 dnia cyklu to czy ciąża rozwija się prawidłowo ? Czy na tej podstawie można stwierdzić w którym dniu miej więcej była owulacja ? 6 dni wcześniej robiłam test Beta Hcg i wynik pokazał 307.6 Proszę o pomoc

Jeżeli widoczny jest tylko pęcherzyk ciążowy- czyli w bardzo wczesnej ciąży nie można powiedzieć czy ciąża rozwija się prawidłowo. Konieczne jest powtórzenie badania USG za około 2 tygodnie.