Czy wynik progesteronu jest prawidłowy? Czy można stwierdzić ciążę?

Dziś odebrałam wyniki zalecone przez mojego ginekologa w 25. dniu od rozpoczęcia miesiączki (a miesiączki mam w 32. dzień) i wyniki są takie: progesteron 28,39 ng/ml, faza pecherzyk. (0.2 - 1,5), faza ovul. (0,8 - 3), faza lut (1,7 - 27), po przekwit (0,1 - 0,8). Czy to dobry wynik? I czy można stwierdzić po takich wynikach, czy jestem w ciąży? Proszę o poradę;) Dziękuję
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć.
Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl