Estradiol, progesteron przy mikrogruczolaku przysadki

Witam,proszę o interpretację wyników.Badanie wykonane w 22dniu cyklu estradiol 1793 pmol/l progesteron 77,88 mnol/l.Nadmienię, ze mam mikrogruczolaka przysadki i przyjmuję Dostinex od grudnia.

Witam. Poziom hormonów jest podwyższony, w związku z czym konieczna jest bezpośrednia ocena endokrynologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.