Hiperprolaktynemia i gruczolak przysadki

Witam, Mam 21 lat, od 7 lat leczę się na hiperprolaktynemię, przyczyną był gruczolak przysadki, od roku już nie mam, a prolaktyna nadal utrzymuje się podwyższona mimo leczenia i brania leków dostinex. Co może być przyczyną że prolaktyna nadal jest podwyższona ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może mikrogruczolak. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.