Z czego mogą wynikać moje dolegliwości i tego typu odczucia?

Od 1 roku mam wysoką prolaktynę - ponad 3000, Hiperprolaktynemię. Wysoka prolaktyna jest na skutek leczenia psychiatrycznego. Do tego problemem jest m.in.: to że odczuwam obrzydzenie do mężczyzn i spraw miłosnych, intymnych, czuję się jak impotent - mam zaniżone libido. Nie mam też miesiączki. Co jest przyczyną tego obrzydzenia do mężczyzn, niskiego prawie wcale nie występującego libido? Czy to przez hiperprolaktynemię? Kobieta, 35 lat

Witam i proponuję zwrócić się z problemem do lekarza,który zleci badania poziomu prolaktyny i wyjaśni ew.działania uboczne.Nic dziwnego,że mając 35 lat czuje się Paniżle ze swoją awersją do mężczyzn,bo to znaczy,że psychika domaga się przywrócenia libido.Trzymam kciuki.