Czy wynik testu ciążowego jest już wiarygodny?

20 dni po ostatnim odbytym stosunku i 12 dni po spodziewanym terminie miesiączki wykonałam 3 testy strumieniowe, 3 dni z rzędu, wszystkie 3 negatywne. Czy wynik jest wiarygodny?
KOBIETA, 37 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

Jeśli wykonała Pani testy zgodnie z zaleceniami producenta to testy powinny być wiarygodne.

Choć moim zdaniem najbardziej wiarygodnym testem jest ciążowy test krwi.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska